ÚVODNÍ STRANA | PROGRAM KINA | KONTAKT | ART KINO | BIJÁSEK | BIO SENIOR | FILM A ŠKOLA | LETNÍ KINO | CESTY | FOTOGALERIE | REKLAMA | KINO MÁJ VYBAVENÍ | PODPOŘENÉ PROJEKTY | NÁVŠTĚVNOST | BABY BIO | BIO SENIOR | RODINNÉ SLEVY | DÁRKOVÝ KUPON
vyhledat film


napište nám

...pojďte dál...

NAPSALI O KINU

NAŠI PARTNEŘI

facebook

Twitter


Letadla 2: Hasiči a záchranáři Monty Python živě (převážně) Úsvit planety opic Joe Mikulášovy patálie o prázdninách Melancholia  Běž, chlapče, běž  Jak vycvičit draka 2 Kdo má tělo, je tanečník



  rychlý přehled
datum vysílání
   Výchozí bod    1, 2. 10.
   Labyrint: Útěk    3, 4. 10.
   Rio 2 / BIJÁSEK   7. 10.
   Equalizer    7, 8. 10.
   Vášeň mezi řádky    8. 10.
   7 trpaslíků    9, 10. 10.
   Andělé všedního dne    9, 10, 11, 12. 10.
   7 trpaslíků 3D   11, 12. 10.
   Tři loupežníci – pásmo / BIJÁSEK   12. 10.
   Nick Cave: 20000 dní na Zemi    14, 15. 10.
   KEŇA & GORILY / Kateřina Motani   16. 10.
   Dům kouzel    17. 10.
   Odborný dohled nad východem Slunce    17, 18, 19. 10.
   Dům kouzel 3D    18. 10.
   Jak dostat do školy Pučmelouda. Příběhy včelích medvídků / Divadlo Povidlo   19. 10.
   Hurá do pravěku!    21. 10.
   Annabelle    21, 22. 10.
   Babovřesky 2    22. 10.
   Škatuláci   23, 24. 10.
   Björk: Biophilia Live / záznam koncertu   23. 10.
   Pojedeme k moři    24. 10.
   Maryša    24. 10.
   Česká filharmonie živě / Antonín Dvořák / Z nového světa    25. 10.
   Co jsme komu udělali?   25, 26, 28. 10.
   Škatuláci 3D    26. 10.
   Pošťák Pat    27. 10.
   7 trpaslíků    28. 10.
   Tři bratři   29. 10.
   Intimity    29, 30. 10.
   Winx Club - V tajemných hlubinách   31. 10.
   Mapy ke hvězdám    31. 10.

připravujeme / listopad





PŘEDPRODEJ A REZERVACE VSTUPENEK

připravujeme
ŘÍJEN 2014
út 7 17:00 Rio 2 / Bijásek
út 7 20:00 Equalizer
st 8 16:00 Vášeň mezi řádky / Bio senior
st 8 20:00 Equalizer
čt 9 17:00 7 trpaslíků
čt 9 20:00 Andělé všedního dne
pá 10 17:00 7 trpaslíků
pá 10 20:00 Andělé všedního dne
so 11 17:00 7 trpaslíků 3D
so 11 20:00 Andělé všedního dne
ne 12 15:30 Tři loupežníci – pásmo / Bijásek
ne 12 17:00 7 trpaslíků 3D
ne 12 20:00 Andělé všedního dne
út 14 20:00 Nick Cave: 20 000 dní na Zemi
st 15 20:00 Nick Cave: 20 000 dní na Zemi
čt 16 18:00 KEŇA & GORILY / Kateřina Motani / cesty
pá 17 17:00 Dům kouzel
pá 17 20:00 Odborný dohled nad východem Slunce / zahájení režiséra Pavla Göbla
so 18 17:00 Dům kouzel 3D
so 18 20:00 Odborný dohled nad východem Slunce
ne 19 16:00 Jak dostat do školy Pučmelouda. Příběhy včelích medvídků / Divadlo Povidlo
Ne 19 19:00 Odborný dohled nad východem Slunce
Út 21 17:00 Hurá do pravěku / Bijásek
Út 21 20:00 Annabelle
St 22 16:00 Babovřesky / Bio senior
St 22 20:00 Annabelle
Čt 23 17:00 Škatuláci
Čt 23 20:00 Björk: Biophilia Live / záznam koncertu
Pá 24 10:00 Pojedeme k moři / Baby Bio
Pá 24 17:00 Škatuláci
Pá 24 20:00 Maryša / Slovácko ve filmu
So 25 14:45 Česká filharmonie živě / Antonín Dvořák / Z nového světa / přenos
So 25 20:00 Co jsme komu udělali
Ne 26 17:00 Škatuláci 3D
Ne 26 20:00 Co jsme komu udělali
Út 28 17:00 7 trpaslíků / Prázdninové kino
Út 28 20:00 Co jsme komu udělali
St 29 17:00 Tři bratři / Prázdninové kino
St 29 20:00 Intimity
Čt 30 20:00 Intimity
Pá 31 17:00 Winx Club
Pá 31 20:00 Mapy ke hvězdám

LISTOPAD 2014
So 1. 11. 17:00 Winx Club
So 1. 11. 20:00 Mapy ke hvězdám
Ne 2. 11. 17:00 Winx Club
Ne 2. 11. 20:00 Mapy ke hvězdám

Město Uherský Brod zřizovatel


informace
ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!


Naši sponzoři



[CNW:Counter]