ÚVODNÍ STRANA | PROGRAM KINA | KONTAKT | ART KINO | BIJÁSEK | BIO SENIOR | FILM A ŠKOLA | LETNÍ KINO | CESTY | FOTOGALERIE | REKLAMA | KINO MÁJ VYBAVENÍ | PODPOŘENÉ PROJEKTY | NÁVŠTĚVNOST | BABY BIO | BIO SENIOR | RODINNÉ SLEVY | DÁRKOVÝ KUPON
vyhledat film


napište nám

...pojďte dál...

NAPSALI O KINU

NAŠI PARTNEŘI

facebook

Twitter


VELIKONOČNÍ jarmark Škaredá dědina Píseň moře Bez mrknutí Good Bye Tibet Divočina Autorské čtení Venduly Borůvkové z knihy Annie a berlepsové ZVONILKA a tvor Netvor Teorie všeho



  rychlý přehled
datum vysílání
   ZVONILKA A TVOR NETVOR 3D   1. 3.
   Kingsman: Tajná služba   1, 4. 3.
   Sama nocí tmou    3. 3.
   Kingsman: Tajná služba   4. 3.
   Asterix: Sídliště bohů   5, 6. 3.
   Violette    5. 3.
   Kód Enigmy   6. 3.
   Asterix: Sídliště bohů 3D   7, 9. 3.
   Teorie všeho   7, 8. 3.
   DRÁPÁNÍ PÉŘÍ   8, 8, 9. 3.
   Světlo života – Cesta k Poznání   9. 3.
   Dům kouzel / Bijásek    10. 3.
   Fénix    10. 3.
   Láska na kari / BIO SENIOR    11. 3.
   Ghoul   11. 3.
   ZVONILKA a tvor Netvor    12. 3.
   Ghoul 3D   12. 3.
   ZVONILKA a tvor Netvor 3D   13. 3.
   Americký sniper   13, 14. 3.
   VELKÁ ŠESTKA    14. 3.
   Autorské čtení Venduly Borůvkové z knihy Annie a berlepsové    15. 3.
   VELKÁ ŠESTKA 3D   15. 3.
   Divočina   15, 18. 3.
   Tibetské mísy - zážitkový workshop    17. 3.
   Good Bye Tibet   17. 3.
   Bez mrknutí   17. 3.
   Vybíjená   19, 20, 21, 22. 3.
   Píseň moře   20, 21, 22. 3.
   Škaredá dědina    21. 3.
   O MAŠINCE / Bijásek    22. 3.
   Magické stříbro - Hledání kouzelného rohu / BIJÁSEK    24. 3.
   Chappie   24, 25. 3.
   Pohádkář / BIO SENIOR    25. 3.
   Maok    26. 3.
   Konečně doma   27. 3.
   EXPEDIČNÍ kamera   27. 3.
   VELIKONOČNÍ jarmark    28, 29. 3.
   Dílna animace – Film hrou    28. 3.
   CESTA DO ŠKOLY    28. 3.
   Konečně doma 3D   29. 3.
   Cesta naděje   29. 3.
   StředoAMERICKÁ KRÁSA (Nikaragua, Kostarika, Panama)    31. 3.

připravujeme / duben









PŘEDPRODEJ A REZERVACE VSTUPENEK

připravujeme
BŘEZEN 2015
Čt 26 19:00 Maok / koncert
Pá 27 10:00 Andělé všedního dne / Baby Bio
Pá 27 17:00 Konečně doma
Pá 27 20:00 Expediční kamera
So 28 13:00 – 17:00 Velikonoční jarmark
So 28 14:00 Dílna animace / Dny Komenského
So 28 20:00 Cesta do školy / Dny Komenského
Ne 29 13:00 – 17:00 Velikonoční jarmark
Ne 29 15:00 Zpívání s Vlastou Grycovou
Ne 29 17:00 Konečně doma 3D
Ne 29 20:00 Cesta naděje
Út 31 18:00 Nikaragua Jany Drobné / besedy cesty

DUBEN 2015
ST 1 20:00 Cesta naděje
Čt 2 17:00 Popelka
Čt 2 20:00 2DT Rezistence
Pá 3 17:00 Popelka
Pá 3 20:00 3DD Rezistence
So 4 17:00 2D SpongeBob ve filmu: Houba na suchu
So 4 20:00 Druhý báječný hotel Marigold
Ne 5 17:00 3D SpongeBob ve filmu: Houba na suchu
Ne 5 20:00 Druhý báječný hotel Marigold
Út 7 17:00 Paddington / Bijásek
Út 7 20:00 Rychle a zběsile 7
St 8 16:00 Co jsme komu udělali? / Bio senior
St 8 20:00 Lovci a oběti
Čt 9 19:00 Zdravá výživa pro všechny – beseda Margit Slimákové / Vege-Najt 3
Pá 10 20:00 Lovci a oběti
so 11 17:00 Vegen-Najt č. III
Ne 18:00 Birdman / Oscarové ocenění
Út 14 20:00 Perný den / Projekt 100 / Art
St 15 20:00 Fotograf
Čt 16 18:00 Sibiř / beseda Tomáše Kubeše / Cesty
Pá 17 20:00 Králova zahradnice
So 18 17:30 Čarovný les
So 18 20:00 Králova zahradnice
Ne 19 17:30 Čarovný les
Ne 19 20:00 Cesta ven / Ocenění Český lev
Út 21 17:00 Velká šestka / Bijásek
Út 21 20:00 Samba / Art
St 22 16:00 Příběh Marie /BIO SENIOR
St 22 20:00 Diplomacie
Čt 23 20:00 Fotograf
Pá 24 10:00 Hodinový manžel / Baby Bio
Pá 24 20:00 Neutečeš / Hororová noc
Pá 24 22:00 Carrie / Hororová noc
So 25 14:00 Dílna animace
So 25 17:00 Píseň moře
So 25 20:00 Pětka s hvězdičkou / Slovácko ve filmu / Folklorní tečka ve foyer
Ne 26 15:30 Pohádky z hor / BIJÁSEK
Ne 26 18:00 Ať žije republika / 70. výročí osvobození Československa
Po 27 19:00 Světlo života - jak žít v hojnosti / beseda Čeňka Roseckého
Út 28 20:00 Pořád jsem to já
St 29 20:00 Pořád jsem to já
Čt 30 20:00 Ex Machina
Pá 1. 5. 20:00 Ex Machina

Město Uherský Brod zřizovatel


informace
ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!


Naši sponzoři




[CNW:Counter]