ÚVODNÍ STRANA | PROGRAM KINA | KONTAKT | ART KINO | BIJÁSEK | BIO SENIOR | FILM A ŠKOLA | LETNÍ KINO | CESTY | FOTOGALERIE | REKLAMA | KINO MÁJ VYBAVENÍ | PODPOŘENÉ PROJEKTY | NÁVŠTĚVNOST | BABY BIO | BIO SENIOR | RODINNÉ SLEVY | DÁRKOVÝ KUPON
vyhledat film


napište nám

...pojďte dál...

NAPSALI O KINU

NAŠI PARTNEŘI

facebook

Twitter


VELIKONOČNÍ jarmark Škaredá dědina Píseň moře Bez mrknutí Good Bye Tibet Divočina Autorské čtení Venduly Borůvkové z knihy Annie a berlepsové ZVONILKA a tvor Netvor Teorie všeho


KINO MÁJ
adresa
kino Máj
náměstí 1. Máj 2057, 688 01 Uherský Brod, stanice dráhy Uherský Brod.
telefon: 572 63 37 85
gsm: 775 65 35 71

zřizovatel
město Uherský Brod

Fakturační adresa
Dům kultury - kino Máj
nám.1.Máje 2057
688 01 Uherský Brod
IČ: 00227986
kino.maj@ub.cz

zaměstnanci
PhDr. Jaroslav Mikulík, ředitel DK
PhDr. Irena Krejsová, vedoucí kina
Lenka Slívová, dramaturg
Taťjána Marková, pokladní
Jiří Doležal, promítač
Stanislav Juřička, promítač
Pavel Vrága, správce
Milada Tresová, uvaděčka
Taťána Ambruzová, uvaděčka
Martina Tesaříková, úklid
Marcela Ďurďová, úklid

Kontaktni email : kino.maj@ub.cz



PŘEDPRODEJ A REZERVACE VSTUPENEK

připravujeme
BŘEZEN 2015
Čt 26 19:00 Maok / koncert
Pá 27 10:00 Andělé všedního dne / Baby Bio
Pá 27 17:00 Konečně doma
Pá 27 20:00 Expediční kamera
So 28 13:00 – 17:00 Velikonoční jarmark
So 28 14:00 Dílna animace / Dny Komenského
So 28 20:00 Cesta do školy / Dny Komenského
Ne 29 13:00 – 17:00 Velikonoční jarmark
Ne 29 15:00 Zpívání s Vlastou Grycovou
Ne 29 17:00 Konečně doma 3D
Ne 29 20:00 Cesta naděje
Út 31 18:00 Nikaragua Jany Drobné / besedy cesty

DUBEN 2015
ST 1 20:00 Cesta naděje
Čt 2 17:00 Popelka
Čt 2 20:00 2DT Rezistence
Pá 3 17:00 Popelka
Pá 3 20:00 3DD Rezistence
So 4 17:00 2D SpongeBob ve filmu: Houba na suchu
So 4 20:00 Druhý báječný hotel Marigold
Ne 5 17:00 3D SpongeBob ve filmu: Houba na suchu
Ne 5 20:00 Druhý báječný hotel Marigold
Út 7 17:00 Paddington / Bijásek
Út 7 20:00 Rychle a zběsile 7
St 8 16:00 Co jsme komu udělali? / Bio senior
St 8 20:00 Lovci a oběti
Čt 9 19:00 Zdravá výživa pro všechny – beseda Margit Slimákové / Vege-Najt 3
Pá 10 20:00 Lovci a oběti
so 11 17:00 Vegen-Najt č. III
Ne 18:00 Birdman / Oscarové ocenění
Út 14 20:00 Perný den / Projekt 100 / Art
St 15 20:00 Fotograf
Čt 16 18:00 Sibiř / beseda Tomáše Kubeše / Cesty
Pá 17 20:00 Králova zahradnice
So 18 17:30 Čarovný les
So 18 20:00 Králova zahradnice
Ne 19 17:30 Čarovný les
Ne 19 20:00 Cesta ven / Ocenění Český lev
Út 21 17:00 Velká šestka / Bijásek
Út 21 20:00 Samba / Art
St 22 16:00 Příběh Marie /BIO SENIOR
St 22 20:00 Diplomacie
Čt 23 20:00 Fotograf
Pá 24 10:00 Hodinový manžel / Baby Bio
Pá 24 20:00 Neutečeš / Hororová noc
Pá 24 22:00 Carrie / Hororová noc
So 25 14:00 Dílna animace
So 25 17:00 Píseň moře
So 25 20:00 Pětka s hvězdičkou / Slovácko ve filmu / Folklorní tečka ve foyer
Ne 26 15:30 Pohádky z hor / BIJÁSEK
Ne 26 18:00 Ať žije republika / 70. výročí osvobození Československa
Po 27 19:00 Světlo života - jak žít v hojnosti / beseda Čeňka Roseckého
Út 28 20:00 Pořád jsem to já
St 29 20:00 Pořád jsem to já
Čt 30 20:00 Ex Machina
Pá 1. 5. 20:00 Ex Machina

Město Uherský Brod zřizovatel


informace
ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!


Naši sponzoři




[CNW:Counter]