ÚVODNÍ STRANA | PROGRAM KINA | KONTAKT | ART KINO | BIJÁSEK | BIO SENIOR | FILM A ŠKOLA | LETNÍ KINO | CESTY | FOTOGALERIE | REKLAMA | KINO MÁJ VYBAVENÍ | PODPOŘENÉ PROJEKTY | NÁVŠTĚVNOST | BABY BIO | BIO SENIOR | RODINNÉ SLEVY | DÁRKOVÝ KUPON
vyhledat film


napište nám

...pojďte dál...

NAPSALI O KINU

NAŠI PARTNEŘI

facebook

Twitter


Letadla 2: Hasiči a záchranáři Monty Python živě (převážně) Úsvit planety opic Joe Mikulášovy patálie o prázdninách Melancholia  Běž, chlapče, běž  Jak vycvičit draka 2 Kdo má tělo, je tanečník


KINO MÁJ
adresa
kino Máj
náměstí 1. Máj 2057, 688 01 Uherský Brod, stanice dráhy Uherský Brod.
telefon: 572 63 37 85
gsm: 775 65 35 71

zřizovatel
město Uherský Brod

Fakturační adresa
Dům kultury - kino Máj
nám.1.Máje 2057
688 01 Uherský Brod
IČ: 00227986
kino.maj@ub.cz

zaměstnanci
PhDr. Jaroslav Mikulík, ředitel DK
PhDr. Irena Krejsová, vedoucí kina
Lenka Slívová, dramaturg
Taťjána Marková, pokladní
Jiří Doležal, promítač
Stanislav Juřička, promítač
Pavel Vrága, správce
Milada Tresová, uvaděčka
Taťána Ambruzová, uvaděčka
Martina Tesaříková, úklid
Marcela Ďurďová, úklid

Kontaktni email : kino.maj@ub.cz



PŘEDPRODEJ A REZERVACE VSTUPENEK

připravujeme
PROSINEC 2014
Pá 19 20:00 Ouia / Hororová noc
Pá 19 21:30 Lesní duch / Hororová noc
Pá 19 23:00 Tucker & Dale vs. Zlo / Hororová noc
So 20 14:45 Česká filharmonie (Rudolfinum – Dvořákova síň) / Jan Jakub Ryba: Česká mše vánoční / Antonín Dvořák: Slovanské tance op. 46 / přímý přenos
So 20 20:00 Noc v muzeu: Tajemství hrobky
Ne 21 20:00 Noc v muzeu: Tajemství hrobky
Út 23 20:00 Noc v muzeu: Tajemství hrobky
Čt 25 17:00 Paddington
Čt 25 20:00 Hodinový manžel
Pá 26 17:00 Paddington
Pá 26 20:00 Hodinový manžel
So 27 16:00 Paddington
So 27 18:30 Hodinový manžel
So 27 21:00 Leviatan / Art
Ne 28 17:00 Sněhová královna
Ne 28 20:00 Exodus: Bohové a králové
Po 29 16:00 Sněhová královna
Po 29 18:00 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
Po 29 20:15 Exodus: Bohové a králové 3D
Út 30 20:00 Exodus: Bohové a králové

LEDEN 2015
Čt 1 kino nepromítá
Pá 2 17:00 Hobit: Bitva pěti armád 3D
Pá 2 20:00 Burácení
So 3 17:00 Hobit: Bitva pěti armád 3D
So 3 20:00 Burácení
Ne 4 18:00 Hobit: Bitva pěti armád 2D
Út 6 17:00 Pošťák Pat / Bijásek
Út 6 20:00 Děti / Současný slovenský film / Art
St 7 16:00 Hvězdy nám nepřály / Bio senior
St 7 20:00 Hobit: Bitva pěti armád 3D
Čt 8 20:00 Odpad
Pá 9 20:00 Odpad
So 10 17:00 Sedmý syn 3D
So 10 20:00 Sedmý syn
Ne 11 15:30 Splněná přání
Ne 11 17:00 Sedmý syn 3D
Ne 11 20:00 Sedmý syn
Út 13 18:00 Příběh Marie / Art
Út 13 20:00 Raluca
St 14 20:00 Raluca
Čt 15 20:00 Hacker
Pá 16 17:00 Hacker
Pá 16 20:00 Fotograf
So 17 14:00 Dílna animace s Milanem a Eliškou
So 17 20:00 Fotograf
Ne 18 17:00 Animáčky UTB
Ne 18 20:00 Fotograf
Út 20 17:00 7 trpaslíků
Út 20 20:00 96 hodin: Zúčtování
St 21 16:00 Běž, chlapče, běž
St 21 20:00 96 hodin: Zúčtování
Čt 22 20:00 Vyšší moc
Pá 23 20:00 Slovácko ve filmu / Smrt si říká Engelchen + folklorní hudební tečka ve foyer
So 24 17:00 Paddington
So 24 20:00 Birdman
Ne 25 17:00 Paddington
Ne 25 20:00 Běž, chlapče, běž / Mezinárodní den památky obětí holocaustu
Út 27 18:00 Kyrgyzstán / Robert Bazika / Besedy Cesty
St 28 20:00 Opři žebřík o nebe / Art
Čt 29 17:00 Velká šestka
Čt 29 20:00 Babovřesky 3
Pá 30 10:00 Díra u Hanušovic / Baby Bio
Pá 30 17:00 Velká šestka
Pá 30 20:00 Babovřesky 3
So 31 17:00 Velká šestka 3D
So 31 20:00 Babovřesky 3
Ne 1 17:00 Velká šestka 3D
Ne 1 20:00 Babovřesky 3D

Město Uherský Brod zřizovatel


informace
ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!


Naši sponzoři



[CNW:Counter]